Kariéra

Nabídka volných míst

Outdoorový eshop a prodejna v Náchodě hledá do svého týmu posilu na pozice:

1) Specialista online prodeje a marketingu

Co ti nabízíme:

  • tým zavedené a dynamicky se rozvíjející outdoorové prodejny a e-shopu
  • účast na školeních, které ti pomohou vyhoupnout se do sedla online obchodování a orientovat se v aktuálních trendech
  • osobní rozvoj v oboru, možnost uvádět své nápady do praxe
  • klouzavou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • roční budget na nákup outdoorového zboží, penzijní připojištění nebo životní pojištění a další zaměstnanecké benefity

Co se od tebe očekává:

  • aktivní vztah k outdooru
  • SŠ popř. VŠ vzdělání
  • nadprůměrná znalost práce na PC, schopnost a ochota učit se a zorientovat se v online marketingu
  • aktivita, invence, samostatnost, dobrá komunikativnost a organizační schopnost
  • praktické zkušenosti s eshopem a online marketingem
  • vítána znalost sortimentu na outdoorovém trhu a znalost AJ

Náplň práce:

  • spoluzodpovědnost za provoz a rozvoj e-shopu
  • online marketing - plánování, realizace a vyhodnocování kampaní
  • analýza návštěvnosti e-shopu, monitoring konkurence, správa sociálních sítí
  • komunikace s dodavateli, logistika dodávek zboží
  • obsluha zákazníků na prodejně

Životopis a případné dotazy prosím zašli písemně na Zdenek.Kral@pinguin.cz

2) Obsluha e-shopu a prodavač outdoorové prodejny

  • dobrá znalost práce na PC, schopnost a ochota učit se a zorientovat se v sortimentu a v online prodeji
  • aktivita, samostatnost, dobrá komunikativnost a organizační schopnost
  • vítána znalost sortimentu a praktické zkušenosti s eshopem

  • obsluha e-shopu, komunikace se zákazníky, vyřizování objednávek
  • spoluzodpovědnost za správu sociálních sítí

Životopis a případné dotazy prosím zašli písemně na Zdenek.Kral@pinguin.cz